O FIRMIE

PIECBUD Jan Klęczaj Radom - producent kotłów centralnego ogrzewania i nagrzewnic powietrza działa na polskim rynku od ponad 40 lat.

Jest producentem  urządzeń wchodzących w skład szeroko pojętej techniki grzewczej. Specjalizuje się w produkcji kotłów na paliwa stałe: węgiel kamienny, eko-groszek, drewno, pellet,  do centralnego ogrzewania dla mieszkalnictwa jedno- i wielorodzinnego jak również dla dużych obiektów.

Pomysłodawcą firmy jest Jan Klęczaj, który swoją działalność zaczynał w 1974 roku od zakładu rzemieślniczego produkującego między innymi kotły do c.o.   W miarę rozwoju firma zaczęła specjalizować się wyłącznie w produkcji urządzeń do centralnego ogrzewania. Rozpoczęto inwestować w profesjonalne maszyny i rozwój kadry pracowników. Dzięki ciągłym inwestycjom prosty sprzęt został zastąpiony najnowocześniejszymi maszynami, a nasze produkty zyskały na jakości, wydajności i estetyce. Dziś PIECBUD Jan Klęczaj  to firma rodzinna tworzona wspólnie przez dwa pokolenia.

Wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach kotłów c.o. zostało wykorzystane do zaprojektowania automatycznego kotła do spalania eko-groszku. Firma PIECBUD Jan Klęczaj  była jedną z pierwszych w Polsce, która rozpoczeła produkcję kotłów z podajnikami ślimakowymi. Produkcję kotłów KJ-G (kotły z podajnikiem ślimakowym na eko-groszek) rozpoczęto w 2000 roku.

Od tego momentu w firmie PIECBUD Jan Klęczaj nastąpił intensywny rozwój Działu Konstrukcyjnego i Działu Nowych Technologii. Firma rozpoczęła inwestycje w specjalistyczne maszyny do produkcji, dzięki czemu zostały ulepszone kotły KJ-G z podajnikami ślimakowymi i wprowadzono nowe produkty jak kocioł z podajnikiem tłokowym KJ-MP, kocioł z podajnikiem na pellet KJ-P czy nagrzewnice powietrza KJ-D.

Dział Konstrukcyjny firmy PIECBUD opiera się na programach projektowych AutoCAD, 3Dmax i systemie kontroli projektu i zarządzania dokumentacją produktu.  

Siedziba firmy znajduje się w Radomiu (woj. mazowieckie), urządzenia naszej produkcji są sprzedawane wyłącznie przez nas. Klienci kupując nasze produkty mogą mieć pewność, że otrzymają oryginalne produkty marki PIECBUD Jan Klęczaj.

 

Przez cały okres działalności firmy prowadzimy badania i unowocześniamy nasze wyroby, aby spełniały one wymagania stawiane przez naszych klientów.

Dzięki wszystkim tym działaniom firma stała się niekwestionowanym liderem w produkcji kotłów c.o. w Polsce.

 

Piecbud S.C. al. Wojska Polskiego 52 A, 26-600 Radom

  Czynne:


  pon - pt - 8.00- 17.00


  sob. 8.00 - 13.00

  (+48) 36 511 55


  kom. 513 355 554


  biuro@piecbud.net.pl

© 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Piecbud

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej