Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 
Producent kotłów centralnego ogrzewania
działa na polskim rynku od 1974 roku.
 


 DOBÓR KOTŁA


Kalkulator doboru kotła
     
SERWIS


Instrukcje obsługi
     

tel    048  36 511 55
fax:  048  36 511 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 
   

O Firmie

PIECBUD Jan Klęczaj Radom - producent kotłów centralnego ogrzewania działa na polskim rynku od 1974 roku.

Jest producentem  urządzeń wchodzących w skład szeroko pojętej techniki grzewczej. Specjalizuje się w produkcji kotłów na paliwa stałe: węgiel kamienny, miał węglowy, eko-groszek, drewno, pellet,  do centralnego ogrzewania dla mieszkalnictwa jedno i wielorodzinnego jak również dla dużych obiektów.

Właścicielem i pomysłodawcą firmy jest Jan Klęczaj, który swoją działalność zaczynał od zakładu rzemieślniczego produkującego między innymi kotły do c.o.   W miarę rozwoju firma zaczęła specjalizować się wyłącznie w produkcji urzadzeń do centralnego ogrzewania. Rozpoczęto inwestować w profesjonalne maszyny i rozwój kadry pracowników. Dzięki ciągłym inwestycjom prosty sprzęt został zastąpiony najnowocześniejszymi maszynami, a nasze produkty zyskały na jakości, wydajności i estetyce.

Wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach kotłów c.o. zostało wykorzystane do zaprojektowania automatycznego kotła do spalania eko-groszku. Firma PIECBUD Jan Klęczaj  była jedną z pierwszych w Polsce, która rozpoczeła produkcję kotłów z podajnikami ślimakowymi. Produkcję kotłów KJ-G (kotły z podajnikiem ślimakowym na eko-groszek) rozpoczęto w 2000 roku.

Od tego momentu w firmie PIECBUD Jan Klęczaj nastąpił intensywny rozwój Działu Konstrukcyjnego i Działu Nowych Technologii. Firma rozpoczęła inwestycje w specjalistyczne maszyny do produkcji, dzięki czemu zostały ulepszone kotły KJ-G z podajnikami ślimakowymi i wprowadzono nowe produkty jak kocioł z podajnikiem tłokowym KJ-MP.

Dział Konstrukcyjny firmy PIECBUD opiera się na programach projektowych AutoCAD, 3Dmax i systemie kontroli projektu i zarządzania dokumentacją produktu.  

Siedziba firmy znajduje się w Radomiu (woj. mazowieckie), urządzenia naszej produkcji są sprzedawane w wielu regionach Polski. Klienci kupując nasze produkty mogą liczyć na wsparcie serwisu fabrycznego, który jest ciągle rozbudowywany.

Przez cały okres działalności firmy prowadzimy badania i unowocześniamy nasze wyroby, aby spełniały one wymagania stawiane przez naszych klientów.

Dzięki wszystkim tym działaniom firma stała się niekwestionowanym liderem w produkcji kotłów c.o. w Polsce.